GYAN VE KALLSTRÖM Galatasaray transferi

GYAN VE KALLSTRÖM TAMAM

Lyon'un ön liberosu ve Rennes'in golcüsü büyük bir sürpriz olmazsa yeni sezonda Galatasaray'da.

Uzun süredir transferde sessiz kalan Galatasaray çifte bomba ile taraftarını coşturmaya hazırlanıyor. Başkan Adnan Polat'ın, "Toplamda 5 oyuncu ile anlaştık.

2 yıldızı renklerimize katmamız kesinleşti" demesinin ardından sır gibi saklanan iki oyuncunun şifresi çözüldü. Günlerdir büyük çaba sarfeden sarı-kırmızılı yönetimin Lyon'un İsveçli ön liberosu Kim Kallström ve Rennes'te forma giyen Ganalı golcü Asamoah Gyan ile el sıkıştı.

Polat, futbol şubesinin patronu Adnan Sezgin'in bitirdiği transferlerin resmen açıklanmasının an meselesi olduğunu dün duyurdu.

TOPLAM 11 MİLYON EURO

Sarı-kırmızılıların Kallström için Lyon ile 5 milyon euro karşılığında anlaştığı ifade edilirken, Gyan için ise Rennes'e yaklaşık 6 milyon euro verileceği belirtildi.

Başkan Adnan Polat, diğer üç oyuncunun Galatasaraylı olması için çalışmaların sürdüğünü de dile getirdi. Polat, teknik direktör Frank Rijkaard'ın raporu doğrultusunda çalışmaların sürdüğünü ifade ederek, "Hocamız çok kaliteli bir isim. Ama ne yazık ki bu camiada onun değeri bilinmiyor. Franco'yu kesin göndereceğiz. Servet takımda kalacak" yorumunu yaptı.


Kaynak: Vatan

Labels: , , , ,comment closed