Kanal A : RONALDİNHO GALATASARAY'da! [Video]


Ronaldho Galatasaraya gelecek mi bunu gelecek günler belirleyecek. Şu an için bir çok internet sitesinde bununla ilgili haberler dolaşmakta. Fenerbahçeye mi gelecek? Galatasaraya mı gelecek? Hadi bakalım bu ilginç muhabbete siz de buyrun...

Lorik Cana'yı kadrosuna katan Galatasaray Kulübü'nün yılın transfer bombasını patlatmaya hazırlandığı iddia edildi. Bomba şu şekilde; Milan'ın Brezilyalı yıldız oyuncusu Ronaldinho geliyor..

Galatasaray'ın tüm Türkiye'yi ayağa kaldıracak olan sürpriz transferi iddiası, Türk basınında ilk kez Kanal A ekranında ortaya çıktı.

"Sporun Gündemi"ne telefon bağlantısıyla katılan Kanal A Spor Müdürü Murat Çimen, ismi Fenerbahçe ile anılan Ronaldinho’nun yeni sezonda Galatasaray forması giyeceğini iddia etti.

İşte Murat Çimen’in sözleri:
“Çok kısa bir süre önce önemli bir bilgiye ulaştık. Adnan Polat dünkü basın toplantısında bomba transferler yapacağız şeklinde bir ifade kullanmıştı. Ve bizim çok sağlam bir kaynaktan aldığımız bilgiye göre Galatasaray Ronaldinho ile anlaştı. Ronaldinho birkaç gün içerisinde Galatasaray yönetimi tarafından da yapılacak bir açıklamadan sonra Galatasaray formasını giyecek. Tabii biliyorsunuz transferde her an her şey değişebilir. Ama büyük bir ihtimalle Ronaldinho, Galatasaray’a transfer olacak. Peki, bu olay nasıl gelişti? Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve beraberindeki heyet İsviçre’ye gitti. Ronaldinho ile aynı masada oturup yemek yediler ve transfer konusunu gündeme getirdiler. Ronaldinho Galatasaray takımını UEFA Şampiyonluğu’ndan zaten tanıdığını belirtti. Ardından el sıkışıldı. Ronaldinho önümüzdeki yıldan itibaren Galatasaray formasını giyecek. Ama arada birkaç pürüzün olduğu da bize gelen bilgiler arasında. Eğer bu pürüzler de giderilirse Galatasaray Türkiye’nin en bomba transferine imza atmış olacak. Bu habere ulaşmamızda yorumcumuz Sadık İlhan’ın da büyük payı var. Türk televizyonlarında bu haberi ilk veren kuruluş da Kanal a oldu.”

Öte yandan Türk basınında yer alan diğer haberlere göre de Fenerbahçe Ronaldinho transferini bitirdi, hatta onbinlerce Ronaldinho formasını şimdiden hazırlayıp depolarda bekletiyor.

Labels: , , ,comment closed