Dynet indir, dyned indir, dynet cd indir

KURULUMSUZ DYNED - RAPIDSHARE - Toplam sadece 2 Link - KURULUMA GEREK YOK, DynEd'i BURADAN İNDİRİN

Dyned kurulumu yüzünden çıldıranlar, kurulum gerektirmeyen DynEd Dil Eğitim Programı'nı sadece 2 linkle indirebilirsiniz. Yapacağınız işlem çok basit. Aşağıdaki 2 linkte yer alan dosyaları aynı klasöre indirdikten sonra rar dosyalarını birleştirerek ortaya çıkacak olan DynEd.exe isimli dosyayı çalıştıracaksınız.
Bu işlemler bittikten sonra Quicktime'ı bilgisayarınıza kurmayı unutmayın. Quicktime dosyasını C:\Program Files\DynEd klasörü içindeki techwklasörünün altındaki qtw klasöründe bulabilirsiniz. O klasörde bulunanQuicktime installer programına tıkladığınızda Quicktime da bilgisayarınıza yüklenecektir. Unutmamanız gereken diğer bir nokta da programı güncellemek. Nasıl güncelleme yapacağınız ile ilgili bilgileri sitedeki diğer yazılarda bulabilirsiniz.

Not: Eğer bilgisayarda programı ilk açtığınızda SERVER kısmında herhangi bir server seçili değilse TURKEY (Sadece Resmi Okullar) ibaresini seçmeyi unutmayın.
KURULUMSUZ DYNED'İ AŞAĞIDAN İNDİRİN
http://rapidshare.com/files/365944020/DynEd.part1.rar
http://rapidshare.com/files/366029508/DynEd.part2.rar


download : 


Dynet indir, dyned indir, dynet cd indir,dynet,dynet kurulumu,dyned kurulumu,dyneti nasıl indiririm,indirsene dynet,dnet indir,daynet indir,daynet,dayned,dayned indir,Etiketler: dyned download, dyned indir, dyned kurulumsuz, Dyned nasıl kurulur, dyned rapidshare, dyned tek link

Labels:comment closed