Askerlere dayak videosu görüntüleri izle, askere dayak video izle

Askerlere sıra dayağı görüntüleri VİDEO

İki askerin bir grup askeri tekme tokat dövdüğü video son günlerde sosyal paylaşım sitesinde en çok paylaşılan videolar arasında yer alıyor. Dayak olayının Türkiye'de geçtiği iddia edilse de gerçek farklı...
Bir haftadır sosyal paylaşım sitesinFacebook’ta en çok paylaşılan videolardanbirinde iki asker sıraya geçmiş acemi askerleri akıl almaz bir sıra dayağından geçiriyor.
Askeri birlikte geçtiği anlaşılan olayda, iki asker sıraya geçmiş yaklaşık 20 kadar askeri tekme, tokat dövüyor. Acemi askerler ise hiçbir karşılık vermeden dayağın bitmesini bekliyor.
'ASKERDE DAYAK İDDİASIYLA YAYINLANIYOR'
Geçtiğimiz hafta Facebook’ta paylaşılan videodaki olayın Türkiye’de yaşandığı şeklinde yorumlar eklenince ciddi bir kamuoyu tepkisi oluşmaya başladı. Videopaylaşılırken eklenen “EVLATLARIMIZI , KARDEŞLERİMİZİ BİZ YOLADIK DAVULA ZURNAYLA UĞURLADIK AMA GÖZLERİ MOS MOR GERİ DÖNDÜLER..... HANİ EVLATLARIMIZ SİZE EMANETTİ...? LÜTFEN VE RİCA EDİYORUM HERKES BUNU PAYLAŞSIN VE VİDEOLARI ETİKETLESİN......”notu ile olayın Türkiye’de geçtiği izlenimi veriliyor.
Videonun paylaşıldığı sayfalarda yapılan tartışmalarda ise olayın Türkiye dışında gerçekleştiği bilgilerini paylaşanların yanı sıra Türkiye olduğunu iddia edenler de oldukça fazla.
AZERBAYCAN BAYRAĞI VE AZERİCE KONUŞMALAR
Videodaki konuşmalarda bir iki Türkçe kelime ise olayın Türkiye’de geçtiği algısını oluştursa da video dikkatle izlendiğinde askerlerin arkasında bulunan duvarda yer alan Azerbaycan bayrağı ile Azerice konuşmalar, videonunAzerbaycan’da çekildiğini ispatlıyor.
Haber7

Askerlere dayak videosu görüntüleri izle, askere dayak video izle,izle video asker,asker dayak video,askerlere dayak türkiye,video asker dayağı

Labels:comment closed