Peter Answers hilesi nedir

Peter Answers hilesi nedir - peter answers soru sormak istiyorum - peter answers üye ol - peter biliyor - peter answer hakkında bilgi - peter soruları yanıtlıyor - peter answers petition - peter answer hilesi - peter please answers - peter answers hile - peter answers türkçe - peter answers answer - cevap peter answers sorularınızı yanıtlıyor - peter answer hakkında - peter soruları yanıtlıyor - peter biliyor

peter answer Sizin sorularınıza göre sorduğunuz soruya direk cevap veriyor.. Bu site ile arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz kolaylıkça  siz oraya ekleyin daha sonra sorun arkadaşınızda şaşırsın.. mesela yazın ki.. şuan yanımda kim var.. sitede sizin arkadaşınızın adını yazsın gerçekten martak olabilecek bişe iyi kullanırsanız tabi  Size şimdi hilelerinden daha doğrusu yazacağınız yazılardan bahsedeceğim..
Petition yazısı var siteye girdiğiniz zaman oraya Peter, please answer: Bu Yazının Aynısını yazacaksınız veQuestion Bölümüne sorunuzu yazıp ? koyacaksınız sonuna..
Örnek verecek olursak..
Yanlız Bu otomatik olarak soruyor. Sorulara göre cevapları siz hazırlamak isterseniz. “Petition” alanına “Pe” yazın ve daha sonra “nokta” koyun ve sorunun cevabını(!) yazın. Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘cümlesinden daha kısa bir cümle olması gerekiyor. : koyduktan sonra sorunuzu yazın. herşeyi sorabilirsiniz.. ve ? koyarak cevabınızıda alabilirsiniz.. Siteye girmek için altdaki answer tuşuna basınız..


site:Peter Answers - Virtual Tarot


Labels:comment closed