Cem Yılmaz Soru Cevap 2010 DVD izle


Cem Yılmaz Soru Cevap 2010 DVD'si yayında - tıkla izleCem Yılmaz Soru Cevap isimli DVD'si izlemek için tıklayın. Cem Yılmaz 2009 yılında Üniversite öğrencileri ile gerçekleştirdiği Soru & Cevap adlı söyleşilerini bir DVD'de topladı, Cem Yılmaz Soru Cevap adlı söyleşileri ise stand-up havasında geçerken şimdi
Cem Yılmaz Soru Cevap isimli DVD'si izlemek için tıklayın. Cem Yılmaz 2009 yılında Üniversite öğrencileri ile gerçekleştirdiği Soru & Cevap adlı söyleşilerini bir DVD'de topladı, Cem Yılmaz Soru Cevap adlı söyleşileri ise stand-up havasında geçerken şimdiden internete düştü.
Cem Yılmaz Soru & Cevap adlı DVD'si raflardaki yerini aldı. Cem Yılmaz CMYLMZ Soru Cevap adıyla çıkardığı DVD'de 2009 yılında katıldığı Üniversitelerdeki söyelşilerini biraraya toplayarak CMYLMZ gösterilerinden sonra bir stand-up şovu daha yayınlamış oldu. Bu gösterilerde öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Cem Yılmaz, Soru ve Cevap isimli söyleşilerine mezun olduğu Boğaziçi Üniversitesi'nden başladı. Kendi senaryosunu yazdığı filmlerinin afilerinden oluşan dekoru ile söyleşilerini yapan Cem Yılmaz öğrencilerin kendisi ve filmleri ile ilgili sorularını cevaplarken yine izleyenleri kahkahaya boğdu.
Cem Yılmaz Soru Cevap gösterisinde çok ilginç diyaloglar yaşandı ve Üniversite öğrencilerinin ilginç sorularına yine 'hazır cevap' yanıtlar veren Cem Yılmaz birçok Üniversitede yaptığı söyleşileri derleyerek hazırladığı DVD'si ise şimdiden video paylaşım sitelerine düşmüş durumda. CMLYMZ gösterilerinin bir devamı niteliğinde olan şovu içinse Cem Yılmaz ilginç bir yöntem uyguladı. Gösterisinin başında bu programa izleyici olarak aktılan herkezden imzalı bir kağat aldığını söyleyen Cem Yılmaz bunla ilgili ilginç bir açıklamada da bulundu. Daha sonra görüntüleri yayınlanan kişilerin herhangi birşekilde hak talep etmemesi veya şikayetde bulunmaması için bu önlemi aldıklarını anlatan yılmaz, daha önceki DVD'sindeki görüntülerle ilgili yaşadığı ilginç olaylara da değindi.

Labels:comment closed